ناب سیستم دستیار ویژه مدیران و کارشناسان

مدیریت منابع انسانی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

آموزش تجربه اي است مبتني بر يادگيري و به منظور ايجاد تغييرات نسبتا پايدار در فرد ، تا او را قادر به انجام كار و بهبود توانايي ها ، تغيير مهارت ها ، دانش ، نگرش و رفتار اجتماعي نمايد .

150,000ریال
شما می توانید با خرید این محصول 15 امتیاز بدست آورید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 واژه ی چابك توصیف گر سرعت و قدرت پاسخ گویی هنگام مواجهه با رویدادهای داخلی و خارجی سازمان است. سازمان های چابك با همسویی و انطباق با تغییرات محیطی در اندیشه استفاده حداکثری از فرصت های موجود و هم چنین بالقوه در یك محیط متلاطم با هدف ایجاد مزیت رقابتی و کسب یك موقعیت برتر می باشند . از عوامل اساسی که باعث ایجاد و ارتقای چابكی سازمان است می توان به آگاهی، انعطاف پذیری و بهره وری سازمان اشاره کرد. سیستم برنامه ریزی منابع سازمان راهكاری فرایند محور و جامع مبتنی بر فناوری اطلاعات است که تمام منابع سازمان را با یك سیستم یكپارچه، با سرعت، دقت و کیفیت بالا در کنترل مدیران سطوح مختلف سازمان قرار می دهد تا به طور مناسب، فرایند برنامه ریزی و اجرای کلیه عملیات سازمان را به طور بهینه مدیریت کنند. پیوند برنامه ریزی منابع سازمان و چابكی سازمان می تواند منجر به خلق مزیت رقابتی پایدار برای شرکت شود.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

اطلاعاتی که از تجزيه و تحليل شغل به دست می آيد به صورت شرح شغل و شرايط احراز شغل ، به فرمهای خاصی منتقل می گردد . در شرح شغل ، وظايف ، مسئوليت ها و شرايط کلی کار به طور خلاصه درج می شود .

فرم تجزیه و تحلیل شغل
25,000ریال
شما می توانید با خرید این محصول 2.5 امتیاز بدست آورید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

اهمیتی که صنایع کوچک در توسعه اقتصادی کشورها دارند، توجه روز افزون سیاست گذاران را در جوامع مختلف به دنبال داشته است. در بیشتر کشورهای توسعه یافته جهان، اتخاذ سیاست های مربوط به حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط به منظور کاهش فقر و ایجاد اشتغال، از مهمترین اولویت هاست. از آن جایی که مهم ترین عامل یا اهرم اصلی کاهش یا افزایش بهره وری سازمان، منابع انسانی آن است لذا یکی از مسائلی که مدیران سازمان های پیشرو را در دهه های آینده درگیر خواهد ساخت، تلاش برای افزایش بهروه وری شغلی کارکنان است.


کلیه حقوق این سایت متعلق به تفکر ناب می باشد