ناب سیستم دستیار ویژه مدیران و کارشناسان

راهنمای خرید

برای تسریع در امر خرید خواهشمندیم توضیحاتی که در طی مراحل خرید به شما نمایش داده می شود را به دقت مطالعه نموده و به آن عمل نمایید.

عضویت و ورود به سایت

اگر از قبل عضو سایت هستید می توانید از طریق "فرم ورود" در منوی کاربر نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده بر روی دکمه ورود کلیک نمایید. و اگر تا کنون عضو سایت نشده اید می توانید اطلاعات خود را از طریق فرم "عضویت در سایت" وارد نموده تا مراحل ثبت نام و عضویت شما تکمیل شود

انتخاب و خرید محصول

 شما با استفاده از منوها و همچنین فیلد جستجو که در بالا تمامی صفحات وجود دارد به راحتی میتوانید با تایپ کردن نام یا بخشی از نام، محصول خود را پیدا کنید و سپس به روی دکمه " جزئیات بیشتر "  کلیک کرده تا وارد صفحه محصول شوید سپس نسبت به خرید و دریافت آن اقدام نمایید.

پرداخت اینترنتی به گونه‏‌ای طراحی شده که امن و راحت باشد. با وجود این شما نه تنها برای خرید از ناب سیستم که هنگام هرگونه پرداخت اینترنتی برای اطمینان از امنیت پرداخت خود نکته‏‌های زیر را رعایت فرمایید:
  - با مشاهده قسمت آدرس (Address Bar)، در مرورگر (Browser) وب خود مطمئن شوید از پروتکل امن https به جای پروتکل http استفاده می‏‌شود به عبارت دیگر باید در ابتدای آدرس، https وجود داشته باشد.
  - برای ورود اطلاعات کارت خود حتماً از صفحه کلید مجازی موجود استفاده کنید

شما میتوانید با مراجعه به بخش " سفارشات من " در حساب کاربری خود کلیه فاکتورها و محصولات خود را مشاهده و نسبت به پرینت فاکتور و دریافت فایل آن اقدام نمایید.
کلیه محصولات فقط 30 روز زمان برای دانلود دارند.

کلیه حقوق این سایت متعلق به تفکر ناب می باشد